Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta IT pentru un numar de max 20 calculatoare, 3 servere, multifunctionale, imprimante, actualizare informatii website, gestionare conturi de email. Evidenta/inventariere hardware si software a echipamentelor IT; Verificare periodica a echipamentelor IT: calculatoare, servere, imprimante; Remedierea defectiunilor la echipamentele IT: calculatoare, servere, imprimante; Remedierea defectiunilor la reteaua de date si telefonie, routere, switchuri; Instalarea si configurarea de noi calculatoare si conectare acestora in reteaua locala; Instalarea de aplicatii, instalare si updatare software antivirus pe toate calculatoarele si serverele; Salvarea datelor: documente, date din aplicatii, baze de date pe server de backup si pe suporturi externe; Restaurarea datelor in urma reinstalarii si inlocuirii sistemului de operare; Reinstalarea aplicatiilor si a softwareului de antivirus in urma inlocuirii calculatoarelor sau sistemului de operare; Administrare emailuri si site; Actualizare continut site; Instruire personal pt a actualiza anumite informatii pe site; Consultanta in vederea achizitionarii de noi echipamente IT si software; Extinderi suplimentare la reteaua telefonica si in reteaua de calculatoare;

Număr anunț
DA25570977
Autoritate contractantă
Comuna Corbu (CUI 4707714)
Furnizor / câștigător
LOLEX SERVICE SRL (CUI 23586902)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.800 RON
Valoare atribuită
28.800 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.800 RON

din 28.800 RON estimat