Atribuită Cumpărare directă

MATURA SORG CU COADA LEMN LUNGA CU 3 CUSATURI- 85 BUCATI FARAS DIN PLASTIC - 10 BUCATI

Număr anunț
DA25579694
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.076,85 RON
Valoare atribuită
1.076,85 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.076,85 RON

din 1.076,85 RON estimat