Atribuită Cumpărare directă

HARTIE EKG MEDIANA - va rugam sa ne livrati in top, Electrozi Stimulare/defibrilare adulti pentru defibrilatorul Power AED/Cardiac Science/MEDIANA, HARTIE EKG ESAOTE P80 , HARTIE EKG PENTRU WELLCHALIN CP50

Număr anunț
DA25581101
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.969 RON
Valoare atribuită
1.969 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.969 RON

din 1.969 RON estimat