Atribuită Cumpărare directă

Smart city invest S3 doreste sa achizitioneze : pachet materiale constructii conform oferta din 06.05.2020.

Număr anunț
DA25577636
Autoritate contractantă
SMART CITY INVEST S3 S.R.L. (CUI 38188050)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.967,51 RON
Valoare atribuită
2.967,51 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.967,51 RON

din 2.967,51 RON estimat