Atribuită
Cumpărare directă
PAT CABLU 25X16 - 100 buc Cablu electric 2X1.0 plat MYYUP- 100 buc SIR CLEME 12 x 2,5mm2 - 6 buc ADAM HALL FI SX 6X30S HOLTZSURUB CU DIBLU - 100 buc ADAM HALL FI SX 8X40S HOLTZSURUB CU DIBLU - 100 buc Cablu electric 3X1.5 MYYM - 50 buc STECHER CAUCIUCAT CP 16A - 5 buc PIN TERMINAL 1.5mm2 scurt - 100 buc MUFA ALIMENTARE PC MAMA DREAPTA PE CABLU IEC-60320 C13 - 5 buc
- Număr anunț
- DA25575724
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "GEORGE BARITIU"- BAIA MARE (CUI 3825860)
- Furnizor / câștigător
- DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
- Cod CPV
- 31711100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 847,66 RON
- Valoare atribuită
- 847,66 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.