Atribuită Cumpărare directă

Servicii de semnatura electronica valabile 3 ani de zile, necesare pentru a semna documentele cu celeritate, tinand cont de implementarea tehnologiei adaptate la cerintele modern. Serviciile de semnatura electronica vor fi pentru urmatorii angajati ai CJA: Ioan Razvan Ciubotaru, Cristian Gheorghe Cîrlugea, Florin Razvan Ene, Cristian Ioan Flore, Ioan Catalin Hălmăgean, Radu Lucian Blaga.

Număr anunț
DA25595843
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat