Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 71091710 Masca masti faciale 3 pliuri cu elastic si banda metalica LIVRARE DIN STOC 24 ORE 50 bucati / set , unica folosinta STOC CURENT 07.05.2020 ORA 11:00 - 2.090.000 BUCATI!!!!!!!!!!!!!!!!!! LIVRARE 24 ORE DIN STOC AVIZ DE FUNCTIONARE DE LA MINISTERUL SANATATII conform Legii 95/2006 IN CURS DE ELIBERARE NUMAR INREGISTRARE DOSAR DEPUS DM 2252C/05.05.2020. ATENTIE !!!!! SE VOR COMANDA MULTIPLU DE 50 BUCATI COMANDA MINIMA 400 BUCATI livrare de 24 ore pentru comenzile atribuite in fiecare zi pana la ora 15:00 PERSOANE DE CONTACT: Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25579587
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI A MATERIALULUI SADITOR SATU MARE (CUI 3897068)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 18140000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 354 RON
- Valoare atribuită
- 354 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.