Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere fotocopiatoare,faxuri,imprimante si multifunctionale pentru 4 luni , conform anuntului ADV 1143571/28.04.2020 , Pentru CRSP Sibiu cu sediul in str. Luptei, nr 21, persoana de contact Mihaela Moldovan, 0269212812

Număr anunț
DA25572146
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
50313000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 720 RON estimat