Atribuită Cumpărare directă

140 litri - sapun lichid ambalat 5 litri - 28 bucati Hartie igienica 2 straturi - 8000 suluri

Număr anunț
DA25581539
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.331,60 RON
Valoare atribuită
4.331,60 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.331,60 RON

din 4.331,60 RON estimat