Atribuită
Cumpărare directă
REZERVOR WC - 3BUC CU 65.55LEI/BUC RACORD FLEXIBIL - 6BUC CU 7.56LEI/BUC BATERIE CHIUVETA - 2BUC CU 47.90 LEI/BUC SILICON SANITAR - 1BUC CU 14.29LEI/BUC DEZINFECTANT GEL MAINI SANYTOL 250ML - 8BUC CU 13.45LEI/BUC CLOR 4L - 4BUC CU 10.92LEI/BUC DETTOL PENTRU SUPRAFETE - 2BUC CU 8.40LEI/BUC DEZINFECTANT MULTI CLEANER 750ML - 6BUC CU 10.08LEI/BUC
- Număr anunț
- DA25570266
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HODAC (CUI 29035716)
- Furnizor / câștigător
- MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580,66 RON
- Valoare atribuită
- 580,66 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.