Atribuită
Cumpărare directă
Innocid HD-i 42, este un antiseptic hidroalcoolic. Produs in Germania. Rapid, eficient si economic, utilizat pentru dezinfectia igienica a mainilor prin frecare, in unitati medicale. Nu contine parfum sau substante alergene si este formulat pentru a reduce deshidratarea si iritarea pielii, precum si reactiile alergice cauzate de o folosire intensiva. Spectru: bactericid, micobactericida, levuricid, virucid conform teste. Aviz nr. 4274BIO/01/12.24 . Mod de ambalare: flacon de 1000 ml. dotat cu pompa dozatoare
- Număr anunț
- DA25579603
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IASI (CUI 4541572)
- Furnizor / câștigător
- MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI 12777672)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.500 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.