Atribuită Cumpărare directă

Antispumant ECO – S. Canal Epurare +S. Canal II Hipoclorit de sodiu 12,5 % – S. Canal Epurare Clorură ferică 40 % – S. Canal Epurare + S. Canal II (SE Salcea, SE Liteni)

Număr anunț
DA25580620
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI 713519)
Furnizor / câștigător
TEHNOCHIM SRL (CUI 5020688)
Cod CPV
24312220-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.787,50 RON
Valoare atribuită
7.787,50 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.787,50 RON

din 7.787,50 RON estimat