Atribuită Cumpărare directă

Valva cu presiune reglabila permite ajustarea nivelului de presiune (schimbare de la o anumita presiune la o alta), atat pre-operator cat si post-operator prin metoda neinvaziva (in cabinetul medicului, cu ajutorul unor instrumente magnetice, fara interventie chirurgicala sau radiografii). Sistemul este format din valva, cateter ventricular si cateter peritoneal. Marime copii si adulti.

Număr anunț
DA25584274
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33141640-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat