Atribuită
Cumpărare directă
Servicii reparare si intretinere echipamente periferice informatice-Mentenanță echipamente de comunicație de tip router/firewall - Mentenanță politici de acces la internet, filtrare site-uri - Mentenanță politici de protecție IPS/IDS - Urmărire aplicare update-uri de securitate - Monitorizare funcțională firewall - Monitorizare echipamente de comunicație de tip core-switch - Monitorizare echipamente de comunicație de tip distribution switch - Monitorizare conexiuni sedii - Monitorizare conexiuni provideri - Elaborare rapoarte lunare - Mentenanta echipament backup; Servicii de consultanta, aistenta tehnica si mentenanta site si servicii mail.-Servicii de consultanta, - Elaborare măsuri optimizare Servicii de dezvoltare/actualizare site Servicii de gestiune conturi mail. SERVICII AFERENTE LUNII MAI
- Număr anunț
- DA25574981
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- ORBU RAZVAN ILIE PERSOANA FIZICA (CUI 33860290)
- Cod CPV
- 72000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.000 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.