Atribuită Cumpărare directă

ROABA PROFI 1 BUC PRONTO SPRAY LEMN LAVANDA 300ML 10 BUC PRONTO SPRAY SPRINGTIME 4 BUC PRONTO SPRAY SUPRAFETE MULTIPLE IASOMIE 6 BUC AJAX GEAM LICHID PINK PISTOL 500ML 10 BUC MOP 240GR. PLASTINA 10 BUC LAVETA BEWIFOOD 45X50CM ALBAST 25BUC/SET 3 SET MATURA RIO 2 BUC EMAIL IDEEA ALBASTRU MEDIU E51650-C4L 2 BUC EMAIL IDEEA ROSU E51240 4L 2 BUC EMAIL IDEEA NEGRU E 51900-C4L 2 BUC EMAIL IDEEA GALBEN E 51444-C 4L 1 BUC DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 10 BUC OSKAR AQUA LAC INCOLOR NOU 0.75L 2 BUC APARAT DE STROPIT GARDEN 15L G3012/SBL 1 BUC TIJA PENTRU PULVERIZATOR 16L 1 BUC FURTUN PENTRU PULVERIZATOR 16L 1 BUC MANER CU ROBINET PT TIJA PULVERIZATOR 16 1 BUC SCAUN BIROU LA-1003H 1 BUC

Număr anunț
DA25585098
Autoritate contractantă
COMUNA ALBENI (PRIMARIA ALBENI) (CUI 4448202)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.944,86 RON
Valoare atribuită
1.944,86 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.944,86 RON

din 1.944,86 RON estimat