Atribuită Cumpărare directă

Cartuse HP HP Toner 30A Black Cod producator: CF230A Garantie comerciala: - Garantie de conformitate: 12 luni General Tip Toner Acoperire (5%) 1600 pagini Culoare Black Model 30A Cod CF230A Compatibilitate Seria LaserJet Pro Model compatibil MFP M227fdw, MFP M227sdn, M203dn, M203dw

Număr anunț
DA25571648
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599 RON
Valoare atribuită
599 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599 RON

din 599 RON estimat