Atribuită Cumpărare directă

Birouri Eger, material Pal 1.8cm grosime, culoare beige, cant abs blat 22/2, cant abs lateral 22/0.4, birou dimensiune 1.4 m / 0.80 m, transport si montaj inclus

Număr anunț
DA25604448
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Furnizor / câștigător
WHITE GALANTHUS SRL (CUI 36768213)
Cod CPV
39121100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.304 RON
Valoare atribuită
18.304 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.304 RON

din 18.304 RON estimat