Atribuită
Cumpărare directă
PROCESE VERBALE CONSTATARE SI SANCTIONARE A CONTRAVENTIEI A4 si A5 PENTRU POLITIA LOCALA BACAU conform ofertei de pret transmise si inregistrata la sediul institutiei nr.5645/08.05.2020: 1)PROCESE VERBALE CONSTATARE SI SANCTIONARE A CONTRAVENTIEI A4- 350 carnete cu urmatoarele caracteristici: FORMAT A4 POTRAIT ( 180MM*270 MM ), 3 EXEMPLARE, 25 SETURI; 75 FILE ( HARTIE AUTOCOPIATIVA ) 1. ( CB - EXEMPLARUL 1; HARTIE ALBA, TIPAR NEGRU ) 2. ( CFB - EXEMPLARUL 2: HARTIE ROZ COLORATA IN MASA, TIPAR NEGRU ) 3. ( CF - EXEMPLARUL 3: HARTIE VERDE COLORATA IN MASA, TIPAR NEGRU ) PERFOR PENTRU RUPEREA USOARA A FILELOR IN PARTEA SUPERIOARA A CARNETULUI LA TOATE EXEMPLARELE CAPSAT CU DOUA CAPSE METALICE. COPERTA FATA PERSONALIZATA CU DATELE BENEFICIARULUI, DENUMIREA PRODUSULUI, SERIA SI NUMERELE DIN CARNET; NUMARUL CARNETULUI. COPERTA DUPLEX 250 GR IN SPATE. FINISARE PE TOATE LATURILE CARNETELE VOR FI INSERIATE INCEPAND CU: SERIA PLBc NR. 05001 2)PROCESE VERBALE CONSTATARE SI SANCTIONARE A CONTRAVENTIEI A5- 200 carnete cu urmatoarele caracteristici: FORMAT A5, 3 EXEMPLARE, 25 SETURI; 75 FILE ( HARTIE AUTOCOPIATIVA 1. ( CB - EXEMPLARUL 1; HARTIE ALBA, TIPAR NEGRU ) 2. ( CFB - EXEMPLARUL 2: HARTIE ROZ COLORATA IN MASA, TIPAR NEGRU ) 3. ( CF - EXEMPLARUL 3: HARTIE VERDE COLORATA IN MASA, TIPAR NEGRU ) PERFOR PENTRU RUPEREA USOARA A FILELOR IN PARTEA SUPERIOARA A CARNETULUI LA TOATE EXEMPLARELE CAPSAT CU DOUA CAPSE METALICE. CARN VOR FI INSERIATE INCEPAND CU: SERIA PR NR. 0027351
- Număr anunț
- DA25600282
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.075 RON
- Valoare atribuită
- 2.075 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.