Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste achizitionarea serviciilor de integrare platforma de plati Self Pay cu Avantax, conform descrierii dumneavoastra si caietului de sarcini nr. 2201/06.05.2020, atasat prezentei achizitii. Se va incheia un contract de prestari servicii
- Număr anunț
- DA25590113
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72212900-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.840 RON
- Valoare atribuită
- 7.840 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.