Atribuită
Cumpărare directă
Telefon mobil Alcatel 3088X 4G compatibil cu reteaua Digi Mobil, Single Sim, Albastru, Sloturi SIM Single SIM Tip SIM Nano SIM Sistem de operare KaiOS Numar nuclee 2 Model procesor Spreadtrum SC9832E Frecventa procesor 1.3 GHz Tehnologii 4G Conectivitate Wi-Fi Continut pachet Casti Culoare Albastru Dimensiuni 125.2 x 12.8 x 50.5 mm ROALERT Da Greutate 90 g Altele Alarma SAR (W/kg) 1,35 AFISARE Dimensiune ecran 2.4 inch Tip display TFT Rezolutie (pixeli) 240 x 320 Functii display 166 ppi MEMORIE Memorie interna 4 GB Memorie RAM 512 MB Slot card memorie MicroSD CONECTIVITATE Versiune Bluetooth 4.1 Standard Wi-Fi 802.11 b/g/n Porturi Jack 3.5 mm FOTO VIDEO Rezolutie camera principala 2 MP Standard Numar camere 1 Rezolutie video VGA Blit Da ALIMENTARE Tip baterie Li-Ion Capacitate acumulator 1530 mAh (asigura autonomie minim 2 zile in cazul unei utilizari normale ), incarcator acumulator compatibil
- Număr anunț
- DA25594589
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI 23886284)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.947,56 RON
- Valoare atribuită
- 2.947,56 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.