Atribuită Cumpărare directă

100628535 PULVERIZATOR CU POMPA 5L 64.71 6 Buc 100614314 SL LACAT ALUMINIU 50MM 25.63 5 Buc 100858712 CUTIE POSTALA 255X330X87 47.90 3 Buc 100588966 MG TERMOMETRU CU INFRAROSU 101.68 5 Buc 100565923 DIALL BATERII 9V 1 BUC 5.04 5 Buc

Număr anunț
DA25597119
Autoritate contractantă
SCOALA D.D. PATRASCANU TOMESTI (CUI 17182667)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44167000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.193,70 RON
Valoare atribuită
1.193,70 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.193,70 RON

din 1.193,70 RON estimat