Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii exploatare material lemnos conf.UP II Brazii ua 11C cu sortare ,sectionate si stivuire a materialului lemnos pana in platforma primara

Număr anunț
DA25597463
Autoritate contractantă
OCOLULSILVIC VALEA MURESULUI RA (CUI 21731216)
Furnizor / câștigător
FOREST DARIUS & EMANUEL S.R.L. (CUI 40113866)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.450 RON
Valoare atribuită
6.450 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.450 RON

din 6.450 RON estimat