Atribuită
Cumpărare directă
Distilator apa pentru farmacie, automat, construit din sticla borosilicata, debit de apa distilata rezultata: 4 litri/h, apa distilata ce va respecta prevederile monografiei Aqua destilata (apa distilata) din Farmacopeea Roman editia a X-a, prevazut cu intrerupator pornit/oprit cu bec (lampa) de control, cu protectie la supraincalzire, cu protectie la debit scazut de apa, sa foloseasca apa din reteaua de apa potabila, cu furtune pentru conectarea la reteaua de apa si pentru eliminarea apei de racire, prevazut cu cablu de alimentare, alimentare la 220V, garantie minim 12 luni
- Număr anunț
- DA25592319
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 42910000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.