Atribuită Cumpărare directă

accesoriu de centrifugare NP 200, rotor pentru placi PCR, produs insotit la livrare de declaratie de conformitate, certificat de calitate pe lot, marca CE

Număr anunț
DA25596870
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat