Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA VANCOMYCINUM Forma farmaceutică PULB. PT. SOL. PERF. Concentrația 1g Cod ATC J01XA01 Acțiune terapeutică ALTE ANTIBACTERIENE ANTIBACTERIENE GLICOPEPTIDICE Prescripție PR Ambalaj Cutie cu 1 flac. ce contine 1g pulb. pt. sol. perf. Volum ambalaj Valabilitate ambalaj 24 luni; Dupa deschiderea flac. - se utilizeaza imediat Cod CIM W66494001
- Număr anunț
- DA25602696
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
- Cod CPV
- 33631400-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.912 RON
- Valoare atribuită
- 4.912 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.