Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo Ideapad S145-15IGM Celeron® N4000, 15.6", HD, 4GB, 256GB SSD, FreeDos, 81MX0037RM, PROCESOR Producator procesor Intel® Tip procesor Celeron Model procesor N4000 Arhitectura Gemini Lake Numar nuclee 2 Frecventa nominala 1.1 GHz Cache 4096 KB Frecventa Turbo Boost 2.6 GHz Tehnologie procesor 14 nm Procesor grafic integrat Intel® UHD Graphics 600 AFISARE Diagonala display 15.6 inch Format display HD Tehnologie display TN Finisaj display Anti-Glare Luminozitate 220 niti Rezolutie 1366 x 768 Touchscreen Nu MEMORIE Capacitate memorie 4 GB Tip memorie DDR4 Numar sloturi 1 Sloturi ocupate 1 Frecventa 2400 MHz Capacitate memorie maxima suportata 8 GB HARD DISK Tip stocare SSD Capacitate SSD 256 GB Interfata SSD SATA 3 PLACA VIDEO Tip placa video Integrata Chipset video Intel UHD MULTIMEDIA Camera WEB VGA Audio Difuzoare stereo Microfon Tehnologii audio HD Audio Dolby Audio Putere difuzoare 3 W CONECTIVITATE & PORTURI Porturi 2 x USB 3.1 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x Audio Out/Microfon Cititor de carduri SD SDHC SDXC MMC Wireless 802.11 ac Versiune Bluetooth 4.2 SOFTWARE Sistem de operare Free DOS -

Număr anunț
DA25594884
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA O.C. TASLAUANU (CUI 4246106)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.894 RON
Valoare atribuită
6.894 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.894 RON

din 6.894 RON estimat