Atribuită
Cumpărare directă
Calculator all in one Lenovo V530 cu licenta sistem de operare Windows 10 Pro Tip: Sistem All in one PC, statie business, culoare Negru/Gri Sistem de operare Windows 10 Pro 64bit Procesor: Intel® Core I5-9400T Numar nuclee: 6 Numar thread-uri: 6 Arhitectura Coffee Lake Frecventa nominala 1,8 GHz Frecventa Turbo Boost 3.4 MHz Cache: 9 MB Tehnologie procesor: 14 nm Procesor grafic integrat Intel UHD Graphics 630 Placa de baza socket procesor FCLGA1151 Chipset Intel Porturi Back panel 3 x USB 3.1, 3 x USB 2.0, 1 x HDMI in, 1 x HDMI out, 1 x RJ45, 1 x Audio Combo Numar sloturi memorie: 1 Retea:10/100/1000 Bluetooth: 4.0 Wireless 802.11 AC Memorie RAM Tip: DDR4 Capacitate: 8 GB Frecventa: 2666 MHz Memorie maxima: 32 GB Tip stocare: SSD Capacitate SSD: 512 GB Placa video: Integrata Intel HD Graphics 630 Carcasa & Sursa Putere sursa 90 W Unitate optica: NU Display LCD LED IPS Tehnologie display IPS Diagonala display 23.8 inch Rezolutie 1920 x 1080 Camera WEB 720p HD Audio, 2x3W speakers headphone/microphone combo jack Tastatura si mouse USB Garantie 3 ani Livrarea, instalarea, configurarea echipamentelor la sediul achizitorului, unde se va incheia un proces verbal de receptie si punere in functiune.
- Număr anunț
- DA25597123
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL (CUI 16552869)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.411,77 RON
- Valoare atribuită
- 34.411,77 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.