Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de accidente pentru grupul de pompieri voluntari pe 12 luni

Număr anunț
DA25603557
Autoritate contractantă
COMUNA BIXAD (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BIXAD, JUD. COVASNA) (CUI 16355433)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.352 RON
Valoare atribuită
2.352 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.352 RON

din 2.352 RON estimat