Atribuită Cumpărare directă

Distribuitoare de articole de igiena (Rev.2) DESCRIERE: Dispenser din inox pentru sapunul lichid Economic Sistem de reumplere Volum: 1000 ml Prindere cu dibluri; Vizor de nivel; Simplu de utilizat, prin actiune mecanica; CARACTERISTICI GENERALE Destinat pentru: Sapun lichid Utilizare: Manual Tip montare: Pe perete Capacitate: 1 l Material: Inox Numar piese: 1 Caracteristici cheie: Rezistent la zgarieturi Baterii necesare: Nu necesita Continut pachet: 1 x Dispenser sapun lichid Culoare: Argintiu

Număr anunț
DA25620930
Autoritate contractantă
COMUNA VALCANESTI (PRIMARIA) (CUI 2845770)
Furnizor / câștigător
SEARCH CHEMICALS SRL (CUI 15168143)
Cod CPV
42968200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328,65 RON
Valoare atribuită
328,65 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328,65 RON

din 328,65 RON estimat