Atribuită
Cumpărare directă
SURUB LEMN HEX 10X260 ZN (DIN 571) 50BUC X 1.7647 SURUB LEMN HEX 10X150 (DIN 571) 50BUC X 0.9244 SURUB LEMN HEX 8X150ZN (DIN 571) 100BUC X 0.5882 CUIE CONSTR. GROASE 60:70:80:100:120:150:180... 10KG X 4.5294 SURUB PT.RIGIPS 3.5X45 500BUC 3CUTIE X 15.1261 SURUB CU PAS MARE 4.2X90MM 250BUC 1CUT X 24.2857 SURUB PT. RIGIPS 4.2X70 500BUC 1CUTIE X 30.1681 VINCLU DE IMBINARE 103774 9BUC X 4.1176 VINCLU DE IMBINARE 103770 9BUC X 3.6134 COLTAR PERFORAT 2.5/90X100X100MM RCL-80397 4BUC X 5.4622 VINCLU DE IMBINARE 103926 16BUC X 5.3782 VINCLU DE IMBINARE 103773 000 2BUC X 2.9412 VINCLU DE IMBINARE 103769 14BUC X 3.2773 VINCLU DE IMBINARE 103932/2.5 6BUC X 3.2773
- Număr anunț
- DA25595496
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 587,31 RON
- Valoare atribuită
- 587,31 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.