Atribuită
Cumpărare directă
Instalatie de sonorizare compusa din 1 buc UMC1820 BEHRINGER interfata audio 2 set XM1800S BEHRINGER set 3 microfoane voce 1 buc MASK4CT W APART boxa de perete alba 6 buc 23230-300-55 K&M stativ microfon masa 50m CMK250 CORDIAL cablu microfon 6 buc NC3FXX NEUTRIK conector XLR3 mama 6 buc NC3MXX NEUTRIK conector XLR3 tata 1 buc CFU1.5PC CORDIAL cablu audio, 1.5m 15m CLS215TT CORDIAL cablu boxe 2x1.5mm2
- Număr anunț
- DA25606073
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
- Furnizor / câștigător
- SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
- Cod CPV
- 48952000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.987,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.987,87 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.