Atribuită
Cumpărare directă
Supraveghere în condițiile legii a instalațiilor și echipamentelor după cum urmează: Sectorul 1 al Municipiului București -Sediul din bd. Banul Manta nr. 9: Ascensoare – 3 bucăți Centrale termice – 3 bucăți Recipiente sub presiune – 6 bucăți -Imobilul din str. Munții Tatra 18-20 Centrale termice – 4 bucăți Recipiente sub presiune – 2 bucăți -Imobilul din Piața Amzei nr. 13 Centrale termice – 2 bucăți Recipiente sub presiune – 2 bucăți Ascensoare – 2 bucăți Platformă pentru persoanele cu handicap – 1 bucată Centrul Militar de Sector nr. 1 -Sediul din str. Căderea Bastiliei nr. 13 Centrale termice – 1 bucată Recipiente sub presiune – 1 bucată Menținerea în parametrii optimi de funcționare și siguranță, cu respectarea legii nr. 64/2008, a ordinului inspectorului șef de stat nr.130/2011 pentru aprobarea metodologiei privind autorizarea operatorului responsabil cu supravegherea tehnică a instalațiilor și echipamentelor din domeniul ISCIR – operator RSTVI și a normativelor ISCIR, cu toate modificările și completările ulterioare Durata contractului :Până la 31.12.2020, cu posibilitate de prelungire până la 30.04.2021in conditiile legii. Nevoia autoritatii contractante este dimensionata la 27 de repere, astfel rezultand un cost lunar de 3915 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA25616135
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
- Furnizor / câștigător
- SCD IMPEX SRL (CUI 37573)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.320 RON
- Valoare atribuită
- 31.320 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.