Atribuită
Cumpărare directă
SEMINTE GAZON UNIVERSAL 0,9KG SANO SPARK DET VASE 500ML SANO SPARK DET VASE 500ML SANO FLOOR FRESH HOME 2L SANO FLOOR FRESH 2L SANO FORTE PLUS GEL 500ML MISAVAN FORTE 500 ML SACI MENAJ 35L 15/SET SR BRILLI LAVETE 40X40(10BUC/SET) LAVETA MICROFIBRA 30X40CM 4BUC BUR.VASE JUMBO CANEL.EXPERTTO MATURA LULUTA 2190 MOP BUMBAC 300 GR REZERVA MOP BUMBAC 180G 0887 PRONTO SPRAY SUPRAFETE MULTIPLE PRONTO SPRAY SUPRAFETE MULTIPLE PROS.V VERZI 250B 4/TIPLA 1STRAT PREMIUM HARTIE PROSOP 100M PURA CELULOZA HARTIE IGIENICA 3STR 24ROLE/SET SAV.LAC GARDURI / CABANE MAHON SAV.LAC GARDURI / CABANE MAHON DISPENSER PROSOP Z ABS SILV. DP DISPENSER PROSOP Z ABS ALB DP COLIER BRANSARE D75X3/4'' RACORD COMPRESIUNE FE 25X3/4 ROBINET FLUTURE ALUM INT-EXT
- Număr anunț
- DA25614948
- Autoritate contractantă
- Comuna Vintileasca (CUI 4297886)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.144,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.144,51 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.