Atribuită Cumpărare directă

Retea FO comuna Stulpicani FO-ADSS-XOTKTDD 8J(2X4) 1.5(2.5)KN FIBRA OPTICA 8 FIRE -1500ml TAVITA SPLICE DIN PLASTIC PT 12X SUDURI -3buc PIGTAIL SM, SC/PC -3buc PP12-2M/BK PATCH CORD UTP GEMBIRD CAT5E 2M NEGRU -4buc MEDIA CONVERTORr WDM GIGABIT 10/100/1000, 20 km -4buc PFS3110-8P-96 SWITCH POE 8 PORTURI -4buc MANOPERA

Număr anunț
DA25600483
Autoritate contractantă
COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
32562000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.593,01 RON
Valoare atribuită
9.593,01 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.593,01 RON

din 9.593,01 RON estimat