Atribuită
Cumpărare directă
Consumabile de birou :Scotch lat, corector pix, Dosar incopciat carton, capse 24/6 1000buc/cut, Folii plastic, Plic C6 autoadeziv maro, Folie plastifiat 100 buc/set, Index autoadeziv, Hartie XeROX A4 80 gr. 500 coli, Pix cu gel cu radiera PILOT FRIXION - albastru, Post-it , negru, Evidentiator, Alonje, ETC.
- Număr anunț
- DA25628721
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.882,93 RON
- Valoare atribuită
- 5.882,93 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.