Atribuită
Cumpărare directă
1) Canula cardioplegie anterograda - 11014L - 10 buc. 2) Canula pentru vena Safena varf 3 mm - 30000 - 20 buc. 3) Canula pentru circulatie extracorporeala - 91246 - 10 buc. 4) Canule venoase femurala multi-stage - 96880-025 - 1 buc. Se va mentiona pe factura PN CCV, lotul si termenul de valabilitate.
- Număr anunț
- DA25623314
- Autoritate contractantă
- SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141220-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.957,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.957,50 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.