Atribuită Cumpărare directă

HUSA SALTEA CU ELASTIC DIN BUMBAC RANFORCE DIMENSIUNI: L=120 cm, l=55 cm, H=20 cm Caracteristicile tesaturii: Material textil folosit: bumbac ranforce cu urmatoarele caracteristici: bumbac 100%, material care lasa pielea sa respire, non-alergic, tesatura fina si placuta la atingere, confort deosebit in toate anotimpurile, rezistent la uzura, calitate superioara, nu intra la apa. Materialul va fi insotit de certificat de calitate.

Număr anunț
DA25609408
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
Furnizor / câștigător
ARTCRISS CONCEPT S.R.L. (CUI 41077192)
Cod CPV
39512300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.124 RON
Valoare atribuită
3.124 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.124 RON

din 3.124 RON estimat