Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2): MICROBUZ, FORD, CIFM, Capacitate cilindrică / putere: 2198 / 114 Nr. locuri / masa totală maximă autorizată: 17 / 4600, VALABILITATE: 12 LUNI de la 15.05.2020 , Pana la 14.05.2021 /ASIGURATOR: ASIROM

Număr anunț
DA25613259
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Nicolae Stoleru" Baia (CUI 14173095)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096,19 RON
Valoare atribuită
1.096,19 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096,19 RON

din 1.096,19 RON estimat