Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT UNIVERSAL MULTISUPRAFETE, HYGIENUM, 1L Utilizare: Produsul se va folosi pentru dezinfectarea suprafeţelor multiple (ceramică, lemn, plastic, vinilin, suprafeţe lucioase) . Nu conţine hipoclorit de sodiu. Acest produs are un efect intens bactericid, omoară în proportie de 99,9 % bacteriile: Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus hirae, conform testului SR EN ISO 1276, acesta prezintă şi un efect fungicid (Candida albicans şi Aspergillus niger) conform testului SR EN 1650. Caracteristici: Produsul nu decolorează, nu irită, dar dezinfectează şi curăţă în profunzime datorită sulfactanţilor cationici. Ambalare: Flacon 1 L ce permite diluarea soluţiei: 50 ml la 1000 ml apă.
- Număr anunț
- DA25632777
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VASILE GOLDIS (CUI 12817386)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,10 RON
- Valoare atribuită
- 190,10 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.