Atribuită
Cumpărare directă
Laveta industriala retaiate confectionata din vascoza si poliester, este special conceputa pentru curatarea rapida si precisa, indepartarea murdariei de origine organica, precum si a celei create in timpul proceselor tehnologice. Materialul flexibil permite curatarea in locurile greu accesibile. Lavetele nu contin celuloza ceea ce face posibila utilizarea lor in mod repetat. Aplicabilitate: industria medicala, industria alimentara, industria farmaceutica, industria electronica - linii de productie, echipamente, scule si utilaje, igiena personala angajati. Rola cu 150 bucati lavete pretaiate. Dimensiune portie: 32x39 cm
- Număr anunț
- DA25609210
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
- Furnizor / câștigător
- CLEANEXPERT SHOP SRL (CUI 25783331)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415,80 RON
- Valoare atribuită
- 415,80 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.