Atribuită Cumpărare directă

Substanta pentru curatearea liniei apei 30 KG , curatator calcar liner piscine-decalcit (10 kg x 10 buc)

Număr anunț
DA25632441
Autoritate contractantă
DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
Cod CPV
24950000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.635,32 RON
Valoare atribuită
1.635,32 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.635,32 RON

din 1.635,32 RON estimat