Atribuită Cumpărare directă

SR EN ISO 8199:2019

Număr anunț
DA25632814
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Tulcea (CUI 4321631)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,45 RON
Valoare atribuită
159,45 RON
Data publicării
16.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,45 RON

din 159,45 RON estimat