Atribuită Cumpărare directă

Termometru cu infrarosu infrared Berrcom masurare fara contact pentru uz uman Termometru infrared • Măsurarea temperaturii corpului uman de la o distanță de 3-5 cm de frunte • Memorarea ultimelor 32 de măsurări (grade Celsius sau Fahrenheit) • Oprire automată (după 30 secunde) pentru conservarea energiei • Ecran LCD luminat cu 3 culori • Precizie de +/- 0.2 grade Celsius in gama de temeraturi 35-42 grade Celsius Nu include baterii. Fisa tehnica atasata. Certicat de conformitate atasat. Certicat medical atasat. Informatii suplimentare la telefon 0721 876 326

Număr anunț
DA25602164
Autoritate contractantă
SC SINAIA FOREVER SRL (CUI 27249969)
Furnizor / câștigător
SINCRONET SOLUTION SRL (CUI 28241416)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat