Atribuită Cumpărare directă

Ambalare 10 L Produs utilizat pentru dezinfectia suprafetelor si a echipamentului, mobilierului din zone publice, spitale, pereti si podele din spatile destinate ingrijirii sanatatii . Compozitie : amestec de glutaraldehide, didecyldimethylammonium,chloride,propylele glycol, alcool izopropolic si apa. NU SE DILUEAZA !!!! Produs biodegradabil . Avizat de Ministerul Sanatatii nr. 2797 BIO/02/12.24 In stoc. Termen de livrare 24/48 ore de la confirmarea comenzii si a platii ,KLINTENSIV ALCHOSEPT™ este un produs de curatare cu actiune rapida, fiind ideal pentru utilizari frecvente in cabinetele medicale, pentru curatarea mainilor inainte si dupa fiecare contact cu pacientul. Produsul contine substante protectoare si hidratante care asigura echilibrul lipidic al pielii, prevenind aparitia zonelor uscate si a senzatiei de piele crapata, efecte nedorite care apar dupa utilizarea multipla a altor produse de curatare a mainilor. Mod de utilizare: Se spala si se usuca mainile. Se aplica 2-3 ml de solutie dezinfectanta si se respecta intreaga tehnica de curatare a mainilor recomandata de OMS: 1. Se freaca mainile palma-palma; 2. Se freaca cu palma dreapta dosul mainii stangi cu degetele interpuse si invers; 3. Se freaca mainile palma-palma cu degetele interpuse; 4. Se freaca dosul fiecarei maini cu cealalta mana, cu degetele incrucisate; 5. Se freaca cu dosul degetelor palma opusa, cu degetele interpuse; 6. Fiecare police se freaca in palma opusa, folosind miscari rotationale;

Număr anunț
DA25638772
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CSURY BALINT AGRIS (CUI 17344157)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690 RON
Valoare atribuită
690 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690 RON

din 690 RON estimat