Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: M - 71064806 -10 cutii L - 71064807 -10cutii XL - 71064809 Manusi nepudrate si super rezistente. Nu prezinta urme de pulbere. Material: vinil Marime disponibile : M L XL Culoare: alb Ambalare: 100 buc/cutie. COMANDA MINIMA - 20 CUTII STOC ACTUAL 14.05.2020 ORA 14:00 M - 4839 CUTII L - 4216 CUTII XL - 3549 CUTII livrare 24 ore din stoc PERSOANE DE CONTACT: Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25624732
- Autoritate contractantă
- GRADINITA 178 (CUI 4265892)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 18424000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952,60 RON
- Valoare atribuită
- 952,60 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.