Atribuită
Cumpărare directă
Masina de gaurit cu percutie - Putere nominală 1.300 W - Trepte viteza 2 - Turaţie la mersul în gol 0 – 900 / 3.000 rot/min - Turaţie nominală 900 – 3.000 rot/min - Moment de rotaţie (înşurubare moale) 43,0 / 20,5 Nm - Moment de rotaţie nominal 7,8 / 2,6 Nm - Număr percuţii la turaţia la mersul în gol 0 – 15.300 / 51.000 percuţii/min - Moment de rotaţie, max. 43,0 / 20,5 Nm Set de livrare minimal - Limitator de reglare a adincimii 210 mm - Mandrina rapida 13 mm (montat) - Miner suplimentar - Valiza profesionala
- Număr anunț
- DA25630829
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 879 RON
- Valoare atribuită
- 879 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.