Atribuită
Cumpărare directă
AUTORITATEA CONTRACTANTA DORESTE SAACHHIZITIONEZE PACHET MATERIALE DUPA CUM URMEAZA: DISC TAIERE METAL 230X2,5 DISC TAIERE METAL 125X1.6 SET 19 BURGHIE METAL HSS-TIN PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 MANUSI HERON M0102000199 MANUSI RTELA 12 PER/PAC MAR 10 HOFF BEC LED A60 15W E27 NW LINE PRELUNGITOR 4P 3M 3X1,5
- Număr anunț
- DA25630795
- Autoritate contractantă
- COMUNA PROBOTA (CUI 4540364)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.084,79 RON
- Valoare atribuită
- 1.084,79 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.