Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie panouri gard metalic necesar pentru protectia spatiilor publice din Municipiul Câmpina, respectiv alei pietonale, parcuri de joaca, parcari si spatii verzi, in conformitate cu Anuntul 4545/20.02.2020 , Caietul de sarcini 3563/10.02.2020 si ADV1131079 din 20.02.2020, respectiv 420 buc panouri gard metalic si 42 stalpi de gard.
- Număr anunț
- DA25623653
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- WORLD TRANS SYSTEMS SRL (CUI 32275964)
- Cod CPV
- 34928200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.391 RON
- Valoare atribuită
- 41.391 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.