Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de produse de curatenie cresa:alcool sanitar 500 ml=12 buc;domestos 5 L=8 bid;pastile clorine=15 cutii;clor ace fl2 L=20 bid;sapun antibacterian protex 90 gr=50 buc;sapun antibacterian 5 L=5 buc;detergent de vase dezinfectant 5 L=3 bid;dezinfectant sano spray 750 ml=20 buc;dezinfectant maini gel 80 ml=30 buc
- Număr anunț
- DA25627862
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.268,90 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.