Atribuită Cumpărare directă

Fasole boabe,Pasta dulce de ardei,Pasta Gulas,Patrunjel radacina,Sfecla rosie,Portocale,Castraveti murati,Usturoi,Ceapa,Pate de ficat 100gr,Pasta Tomate 4250 ml,Banane,Mere rosii,Sare mare vrac,lamai,Apa Plata 5 L

Număr anunț
DA25635157
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
B.P. ANKROB IMPEX S.R.L. (CUI 34816209)
Cod CPV
15981100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.125,91 RON
Valoare atribuită
4.125,91 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.125,91 RON

din 4.125,91 RON estimat